فرم ثبت آگهی عادی و پیشرفته کسب و کار با فاکتور سفارشی

/فرم ثبت آگهی عادی و پیشرفته کسب و کار با فاکتور سفارشی
فرم ثبت آگهی عادی و پیشرفته کسب و کار با فاکتور سفارشی ۱۳۹۷-۵-۱۴ ۰۰:۱۰:۲۲ +۰۰:۰۰
راهنمای ثبت نام و صدور فاکتور ۱۳۹۷-۵-۲۱ ۱۳:۴۴:۳۵ +۰۰:۰۰

جهت ثبت مشخصات کسب و کار خود در بانک اطلاعات اصناف و مشاغل کشور فرم زیر را با دقت تکمیل نمایید.


راهنما و نکات مهم درج کسب و کار در سایت قفون..

۱- عنوان کسب و کار

در این قسمت مشخصات اصلی کسب و کار شامل مشخصات آگهی دهنده،مشخصات کسب و کار به همراه توضیحات کوتاه از نحوه فعالیت و یا محصولات خود را وارد نمایید.

 • توجه داشته باشید که با تکمیل این قسمت اطلاعات کسب و کار شما در سایت قفون و در قسمت پنل بانک اطلاعات اصناف و مشاغل کشور (اینجا) ثبت خواهد شد.
 • توضیحات مربوط به کسب و کار در این قسمت محدود به ۵۰ کاراکتر میباشد.
 • ثبت نام و ثبت اطلاعات صنفی مشاغلی که تنها قسمت “عنوان کسب و کار ” را تکمیل نموده باشند،برای مدت “یکسال” میباشد که پس از پرداخت و تایید از طریق سیستم،بلافاصله در قسمت پنل بانک اطلاعات مشاغل کشور (اینجا) ثبت خواهد شد.

 


شما میتوانید جهت معرفی بیشتر کسب و کار خود،موارد و امکانات بیشتری را در سایت قفون قرار دهید.

در اینصورت با زدن تیک فرم ثبت نام پیشرفته،موارد بیشتری برای شما در دسترس خواهد بود که با تکمیل هر فرم مشخصات شما در سایت ثبت میگردد.

*** مهم: مشاغلی که فرم ثبت پیشرفته را تکمیل نمایند،دارای یک پیج اختصاصی در سایت قفون میباشند که مشخصات کامل در آن پیج قرار خواهد گرفت.این پیج پس از طراحی و اضافه کردن جزئیات مشخصات کسب و کار شما در قسمت “صفحه آگهی و جزئیات بیشتر” در پنل بانک اطلاعات اصناف و مشاغل کشور لینک خواهد شد.


توضیح فرم های پیشرفته…..

۲- امکانات بیشتر

در صورت نیاز به درج مشخصات بیشتر و تکمیل کسب و کار خود مانند: توضیحات نامحدود،کانال و شبکه های اجتماعی،نقشه،……

میتوانید با انتخاب موارد و گزینه های مشخص شده و تکمیل فیلد مربوطه،مشخصات کسب و کار خود را جهت دسترسی سریعتر تکمیل نمایید.

 • جهت تکمیل فیلد مربوط به هرکدام از گزینه های مورد نظر خود،تنها کافیست تیک گزینه مورد نظر را بزنید،سپس با باز شدن فیلد مربوطه،توضیحات را وارد نمایید.
 • توجه داشته باشید که ثبت هرکدام از گزینه های انتخابی،شامل هزینه ثبت میباشد که مبلغ پرداختی هر کدام از گزینه های پیشنهادی،در کنار آن درج گردیده است.

۳- بارگزاری فایل یا عکس

جهت نیاز به معرفی محصول و یا اطلاعات صنفی خود از طریق فایل یا عکس،کافیست در کادر مربوط به بارگزاری عکس ابتدا تعداد عکس و یا فایلهای آپلودی مورد نظر خود را وارد نموده،سپس عکس و یا فایلهای مورد نیاز خود جهت درج در سایت را در قسمت بارگزاری آپلود نمایید.

 • توجه داشته باشید که ثبت هر عکس یا فایل در سایت شامل هزینه ثبت میباشد که مبلغ پرداختی به ازای هر عکس و یا فایل در قسمت مربوطه درج گردیده است.

۴- بارگزاری ویدئو

جهت نیاز به معرفی محصول و یا اطلاعات صنفی خود از طریق ویدئو و یا تیزرهای تبلیغاتی،کافیست در کادر مربوط به بارگزاری ویدئو ابتدا تعداد ویدئو های آپلودی مورد نظر خود را وارد نموده،سپس ویدئو و یا تیزر مورد نیاز خود جهت درج در سایت را در قسمت بارگزاری آپلود نمایید.

 • توجه داشته باشید که ثبت هر ویدئو در سایت شامل هزینه ثبت میباشد که مبلغ پرداختی به ازای هر ویدئو در قسمت مربوطه درج گردیده است.

۵- کلمات کلیدی

شما میتوانید جهت سهولت در دسترسی کاربران به اطلاعات صنفی خود،کلمات کلیدی مورد نظر خود را که مرتبط با صنف و کسب و کار شما میباشد را در کادر مربوطه وارد نمایید.

این کلمات در تنظیمات اطلاعات کسب و کار شما در سایت،ثبت و با جستجوی کلمه کلیدی به راحتی در دسترس کاربران قرار خواهید گرفت.

 • توجه داشته باشید که ثبت هر کلمه کلیدی در سایت شامل هزینه ثبت میباشد که مبلغ پرداختی به ازای هر کلمه در قسمت مربوطه درج گردیده است.

۶- آگهی های ویژه

آگهی ویژه شامل درج لینک ورودی به کسب و کار شما از طریق صفحه نخست سایت قفون میباشد که کاربران میتوانند بدون جسجو در سایت تنها با کلیک بر روی لینک ورودی کسب و کار شما،مستقیما وارد پیج اختصاصی شما در سایت قفون گردند.

 • درج لینک بصورت طراحی بنر و ثبت لینک بر روی بنر میباشد.
 • توجه داشته باشید که ثبت بنر در سایت شامل هزینه ثبت میباشد که مبلغ پرداختی به ازای هر بنر در قسمت مربوطه درج گردیده است.
 • هزینه درج بنر در صفحه اول سایت بصورت ماهیانه محاسبه میگردد.

جمع کل فاکتور

پس از تکمیل فرمريا،سیستم بصورت اتوماتیک مبلغ فاکتور شما را محاسبه و مجموع کل فاکتور را به اطلاع شما میرساند.

 • اگر در دوره های مشخص ثبت اطلاعات در سایت قفون شامل تخفیف گردد،سیستم بصورت اتوماتیک درصد تخفیف را از مجموع کل فاکتور کسر و مبلغ نهایی با کسر تخفیف را نمایش میدهد.

صدور پیش فاکتور

پس از تکمیل فرم با تایید صدور پیش فاکتور،در صفحه جدید،فاکتور شما با جزئیات به نمایش در خواهد آمد که در صورت تایید گزینه “پرداخت” را انتخاب و در صورت عدم تایید و نیاز به ویرایش گزینه “بازگشت و ویرایش” را انتخاب نمایید.


***مهم:در صورت نیاز به ویرایش مشخصات خود کافیست موارد درخواستی ویرایش خود را از طریق تلگرام به تیم پشتیبانی سایت قفون اعلام نمایید.

تماس با قفون

ثبت اطلاعات کسب و کار شما در سایت قفون با %۳۰ تخفیف

(مهم:مدت زمان قرارداد یکسال میباشد)

مدت تخفیف محدود میباشد